Cactus

Tvoj Deň

Coffee & Cake

...
Klient
Tvoj Deň - coffee & cake je nová kaviarnička v centre Bardejova navrhnutá na francúzky vintage štýl. Ponúka veľmi kvalitne spracované a hlavne chutné macarónky, luxusné dezerty, cheesecakes a mnoho ďalších sladkých radostí.
Zadanie
Klient nás kontaktoval s požiadavkou vytvoriť logo na mieru, ktoré bude pôsobiť zaujímavo, netradične a už pri prvom pohľade človek dostane chuť na zákusok a dobrú kávu. Ďalej by malo vzbudzovať pocit pohody, šťastia, príjemnosti, pokoja a radosti. Ideálne skombinovať symbol s písmom.
Riešenie
Držali sme sa jasnej predstavy klienta a navrhli riešenie na mieru, ktoré je veľmi príťažlivé, jednoduché a hlavne rýchlo zapamätateľné. Typografiu na mieru sme doplnili o symbol mafínu a kávy s prepojením "&" na francúzky spôsob. Výsledok sme uzavreli do rámčeka, ktorý dokonale ladí s celým návrhom. Ako bonus naviac sme navrhli ikonky na menu a krabice.
Tvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj DeňTvoj Deň
Čo povedal klient?
So spoluprácou a výsledným logom sme veľmi spokojní. K logu máme len samé pozitívne ohlasy, prišli až z Írska. Veľmi, veľmi sa teším.
Miroslava Mihaľová - CEO & Owner
Páčilo sa?
Cactus
Hore