13 Bytes
Cactus

TaiMar

Obleky na mieru

...
Klient
Spoločnosť TaiMar vznikla v roku 2013. Zaoberá sa šitím pánskych oblekov a doplnkov na mieru. V ich širokej kolekcii látok nájdete výhradne prírodné materiály z vlny a kašmíru, z ktorých sa následne šijú obleky.
Zadanie
Klient nás kontaktoval s požiadavkou navrhnúť korporátny dizajn spoločnosti na mieru. Celý koncept by mal spolu dokonale ladiť a pôsobiť dôveryhodne, luxusne a zároveň veľmi jednoducho a priehľadne.
Riešenie
Začali sme tvorbou loga, ktoré vzniklo spojením iniciálok T a M s náznakom saka v negatívnom priestore a kravatou v popredí. Vo webdizajne sme nechali vyniknúť fotografie a texty sme zredukovali na úplne minimum. Na celú identitu sme použili kombináciu farieb navy blue a luxury gold, ktoré spolu veľmi dobre ladia a pôsobia luxusne.
TaiMarTaiMarTaiMarTaiMarTaiMarTaiMarTaiMarTaiMarTaiMarTaiMarTaiMarTaiMarTaiMar
Čo povedal klient?
Ďakujeme spoločnosti 13 Bytes za vytvorenie celkovej identity našej firmy, za ich profesionálny prístup, namáhavú prácu, kde bolo vyhovené všetkým našim požiadavkám a ukážkové poradenstvo v oblasti designu. Vaša spoločnosť nám zaručila výnimočnosť, odlišnosť a originalitu na trhu. Ďakujeme a odporúčame.
Michael Gula - CEO & Owner
Páčilo sa?
13 Bytes
Cactus
Hore