Kvások
BeeGym

Pizza Pizza

Bezlepková a celozrnná pizza a cestoviny

...
Klient
Pizza-Pizza je košická sieť pizzérií, ktorá ponúka aj bezlepkovú a celozrnnú pizzu a cestoviny. V Košiciach sú známi hlavne tým, že dokážu poskladať podľa požiadaviek akúkoľvek pizzu a doručiť ju teplú do pár minút.
Zadanie
Klient nás kontaktoval s požiadavkou zmeniť zastaralý dizajn webovej stránky, ktorý už neplnil účel. Požadoval niečo moderné, svieže a podstatne iné ako používa konkurencia. Podmienkou bolo, dostatočne jasne informovať všetkých zákazníkov o možnosti objednania bezlepkovej pizze a cestovín. Úvodná stránka by mala tiež obsahovať zoznam najobľúbenejších pizz a priehľadné obedové menu na najbližší týždeň.
Riešenie
Celý proces tvorby sme začali nafotením najpoužívanejších ingrediencií na pizzu a výrobou tmavého pozadia evokujúceho pracovný stôl. Výrazne sme odlíšili najdôležitejšie informácie o bezlepkovom menu, donáškovej službe aj otváracích hodinách. Všetky kategórie jedál dopĺňajú charakteristické ikonky a reálne fotografie pre lepšiu vizuálnu priehľadnosť. Celý výsledný štýl pôsobí veľmi unikátne, chutne a priehľadne. Čo je však najdôležitejšie, zákazník na tento web určite nezabudne.
Pizza PizzaPizza Pizza
Páčilo sa?
Kvások
BeeGym
Hore