Karavany
Pizza Pizza

Kvások

Tradičná pekáreň od roku 1991

...
Klient
Kvások je bratislavská pekáreň, kde dodnes pečú chlieb tradičným spôsobom podľa overeného receptu starých mám. Chlieb vyrábajú trojstupňovým kvasením z najkvalitnejších surovín, ktoré sú pod stálym dohľadom bratislavského rabína pána Barucha Myersa.
Zadanie
Klient nás kontaktoval s požiadavkou vytvoriť logo na mieru, vizitky, štítok na chlieb a ďalšie logo na mieru pre pána Barucha Myersa, rabína dohliadajúceho nad výrobou. Predstava loga pre pekáreň bola ilustrovať jednoduchou a zapamätateľnou formou proces výroby chleba. Logo pre pána Barucha Myersa by malo byť v hebrejskom štýle a okrúhlom tvare s výrazným rámčekom.
Riešenie
Pod pojmom tradičné pečenie si predstavujeme kachľovú pec a veľkú drevenú lopatu na manipuláciu s chlebom. Keďže je pekáreň na trhu už od roku 1991 a do dnes pečie chlieb tradičným spôsobom, rozhodli sme sa vyzdvihnúť práve túto myšlienku. Logo Kvások tak vyzerá moderne a zároveň nesie prvky histórie. Logo pre pána Barucha Myersa sme rozdelili na dve polovice kde vrchná obsahuje text v hebrejčine a spodná v slovenčine. Celý návrh sme ozdobili dominantným rámčekom na mieru v hebrejskom štýle.
KvásokKvásokKvásokKvások
Páčilo sa?
Karavany
Pizza Pizza
Hore