Kvások

Karavany

Aj cesta môže byť cieľ

...
Klient
Karavany.sk je slovenská spoločnosť, ktorá prenajíma luxusné obytné automobily a prívesy nemeckej značky Knaus. Na rozdiel od konkurenčných požičovní sa odlišujú hlavne kvalitou a samotnou výbavou v obytných automobiloch a prívesoch. Sú jedineční tým, že ich obytné automobily a prívesy nie sú staršie ako 2 roky. www.karavany.sk
Zadanie
Klient nás kontaktoval s požiadavkou vytvoriť logo na mieru a grafický návrh web stránky. Logo by malo znázorňovať hlavný dôvod, prečo by ľudia mali využívať namiesto klasickej dovolenky, dovolenku s obytným automobilom alebo prívesom. Pozitíva využívania tejto možnosti sú najmä nezávislosť, sloboda rozhodovania vo výbere lokality, možnosť navštíviť aj komerčné miesta, väčšie využitie potenciálu dovolenky, mobilnosť presúvania, atď... Predstava klienta bola vyjadriť symbol slobody návrhom holuba, sokola alebo iným charakteristickým spôsobom, z ktorého bude jasne cítiť voľnosť. Webová stránka bude obsahovať veľké množstvo informácií a fotografií o obytných automobiloch a prívesoch, doplnkových výbavach a výletných destináciách spolu s rezervačným formulárom.
Riešenie
Pri tvorbe loga na mieru sme sa zamerali na čo najlepšie vyjadrenie slobody na ceste. Vytvorili sme viacero návrhov, ktoré symbolizujú slobodu a voľnosť. Klient sa rozhodol pre návrh obytného automobilu idúceho po ceste (zemeguli) naprieč prírodou. Účelom tohto návrhu je vzbudiť u zákazníka vlastné predstavy cestovania s obytným automobilom alebo prívesom. Najväčšou prioritou pri tvorbe grafického návrhu web stránky bola priehľadnosť a jednoduchosť. Napriek veľkému množstvu informácií a fotografií je výsledok úžasný.
KaravanyKaravanyKaravanyKaravanyKaravanyKaravanyKaravanyKaravanyKaravanyKaravanyKaravany
Páčilo sa?
Kvások
Hore