TaiMar
Tvoj Deň

Cactus

Restaurant & Grill, Bar & Wellness, Rege apres & Ski bar

...
Klient
Spoločnosť Cactus zastupuje celkom tri rezorty: Restaurant & Grill, Bar & Wellness a Rege apres & Ski bar. Všetky tri rezorty ponúkajú na východe Slovenska nadštandardný servis a pôžitok v gastronómií, relaxe a zábave. Rezorty sú veľmi známe vďaka ich vynikajúcej polohe a neuveriteľne príťažlivých priestoroch. www.cactus.sk
Zadanie
Požiadavka klienta bola vytvoriť logo na mieru, minimalistické vizitky, menu a príťažlivý webdizajn. Všetko by malo pôsobiť jednoducho, ľahko zapamätateľne, ale hlavne luxusne. Podmienkou bolo nepoužiť v žiadnom prípade symbol kaktusu a premyslene oddeliť všetky tri rezorty.
Riešenie
Už na začiatku spolupráce sme vedeli, že podnik potrebuje luxusné a reprezentatívne logo. Vytvorili sme viac ako 1000 návrhov pred tým, ako sme našli ten správny. Typografia na mieru pôsobí veľmi jednoducho a elegantne. Luxusné logo sme následne doplnili o názvy stredísk a farebne odlíšili. Každá farba je charakteristická pre konkrétne stredisko. Pri webdizajne sme sa sústredili hlavne na to, aby vynikli fotografie interiéru a všetko pôsobilo jednoducho a priehľadne.
CactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactusCactus
Čo povedal klient?
Spoločnosť Cactus ďakuje za profesionálny prístup pri tvorbe loga na mieru a logomanuálu pre naše 3 strediská. Seriózny prístup, vždy veľká ochota pomôcť a poradiť a celkový prístup bol nad mieru nášho očakávania. Ďakujeme pekne, môžeme len odporúčiť. Prajeme veľa spokojných klientov.
Erik Richvalský - Department of marketing
Páčilo sa?
TaiMar
Tvoj Deň
Hore