Pizza Pizza
Majself & Grizzly

BeeGym

Trénuj tvrdo a žiadné výhovorky!

...
Klient
BeeGym je spoločnosť, ktorá sa venuje predaju výživových doplnkov a poradenstvu v oblasti chudnutia a naberania svalovej hmoty. Ich poradenstvo ponúkajú osobne, telefonicky, ale aj emailom. Okrem poradenstva sa zaoberajú aj tvorbou tréningových plánov na mieru. www.beegym.sk
Zadanie
Klient nás kontaktoval s požiadavkou vytvoriť logo na mieru a jednoduchý návrh vizitiek. Logo by malo pôsobiť energicky a priateľsky, v žiadnom prípade však nie detinsky. Už na prvý pohľad musí byť jasné, že ide o ilustráciu včely, ktorá nejakým spôsobom trénuje. Návrh musí byť zároveň dostatočne jednoduchý pre potlač na tričká, tepláky, výrobu nálepiek a použieľný na svetlom aj tmavom pozadí.
Riešenie
Keďže sa spoločnosť venuje prevažne poradenstvu v oblasti fitness, navrhli sme ilustráciu včely s činkami a viditeľnými svalmi. Použili sme font Helvetica Black Italic pre športovejší a dynamickejší vzhľad. Včelu sme schválne umiestnili vyššie ako je samotná úroveň písma. Docielili sme tak dojem, že včela sa vznáša.
BeeGymBeeGymBeeGymBeeGymBeeGymBeeGym
Čo povedal klient?
Ďakujeme spoločnosti 13 Bytes za výborný profesionálny prístup pri vytvorení nášho loga. Obvzlášť vyzdvihujeme odborné konzultácie pri každom detaile a vyhoveniu všetkým našim požiadavkám, ako aj serióznemu poradenstvu. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujeme a vrelo odporúčame.
Tibor Štefanišin - CEO & Owner
Páčilo sa?
Pizza Pizza
Majself & Grizzly
Hore