Majself & Grizzly
TaiMar

13 Bytes

Dizajnérske štúdio

...
Klient
13 Bytes je dizajnérske štúdio vizuálnej komunikácie, ktoré založil Daniel Hutňan v roku 2012. Navrhujeme dizajnérske riešenia pre tlač, pútavé balenia produktov, ale aj jednoduché a rýchlo zapamätateľné webové stránky a mobilné aplikácie. Pomáhame našim klientom budovať ich značky a tie, zatiaľ neexistujuce, priniesť na svet.
Zadanie
Vytvoriť kompletný korporátny dizajn spoločnosti, ktorý sa bude úplne odlišovať od ostatných konkurenčných dizajnérskych štúdií. Prioritne sa zamerať na jednoduchosť, priehľadnosť a zapamätateľnosť. Vzbudiť u zákazníka priateľský dojem a vytvoriť vlastný osobitý štýl. Zaujať cieľovú skupinu zákazníkov, ktorí vedia oceniť kvalitnú prácu na mieru.
Riešenie
Už od začiatku sme celú tvorbu smerovali kresleným štýlom. Vytvorili sme niečo, čo nevidieť bežne každý deň. Korporátny dizajn spoločnosti je úplne celý tvorený na mieru. Každý jeden návrh bol najprv nakreslený na papieri, trikrát upravený, odsúhlasený, až tak sa začal používať. Každá ikonka, charakteristická ilustrácia alebo rámček či šípka boli vytvorené na mieru. Samotným vzhľadom portfólia je jasné, že vieme čo robíme a to čo robíme, naozaj milujeme.
13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes13 Bytes
Páčilo sa?
Majself & Grizzly
TaiMar
Hore